Hizmetlerimiz

Tanıtım ve reklam filmleri firmanızın veya satmak istediğiniz ürünün kartvizitidir. Tanıtım ve reklam filmleri firmaların kurumsal yapısını, vizyon ve misyonunu, işleyişini, hizmet alanlarını ve dinamikleri hakkında hedef kitleye geniş anlatım ve mesajlar veren filmlerdir.

 

Şirketimiz hem kendi Tv program projelerinde hem de bölgesel ve ulusal kanallarda yayınlanan sektörün önemli yapım şirketlerinin üstlendiği Tv program projelerinde programın hayata geçirilmesinde profesyonel ekip ve malzememizle çözüm ortağıyız.

 

Organizasyonların fuar, kongre, sempozyum, seminer, toplantı, festival, konser, tiyatro gibi etkinliklerin video çekimleri, fotoğraf çekimleriyle ve rejili yayın uygulamalarıyla profesyonel ekip ve malzememizle organizasyonlarınızı kayıt altına alıyoruz.

 

Katalog Çekimleri, Ürün Çekimleri, Organizasyon Çekimleri, Düğün Fotoğrafçılığı, Mezuniyet ve Yıllık Çekimleri, Model Çekimleri, İç – Dış Mekân Çekimleri, Davet ve Seminer Çekimleri, Konferans Çekimleri

 

Belgesel film gerçeğin belli yönlerini yada belgesel yapımcısının konuyla ilgili bakış açısını yansıtan, kurgusal olmayan ve tamamen belgeleri tasarımının zeminine yerleştiren, yapımcısının konuyla ilgili dikkatleri çekmek ve bakış açısını izleyiciye aktarmak  amacıyla hazırlanan filmlerdir.

 

Firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde, inşaat sahalarında, otellerde, turizm merkezlerinde, havadan görüntüleme ile hem fotoğraf hem de video kaydı ile müşterileri etkilemenizi sağlayacak bir sistemdir. .

 

Firmaların reklam tanıtım filmlerinde, tv program haber çekimlerinde video kamera kayıtlarının işlendiği, müzik, seslendirme, alt yazı, efekt geçişlerinin, animasyonların ilave edildiği ve çekilen video kaydının son şeklinin verildiği bölümdür. .

 

Reklam ve tanıtım filmlerinde, klipler, fotoğraf ve katalog çekimleri esnasında, çekimlerin hazırlıklarını, çekim anını ve çekim sonrası süreçlerini kapsayan backstage çekimleri, tanıtım ve reklam amaçlı kullanılmaktadır.

 

 

Eğitim filmleri firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilir, bilgi verebilir ve satışa yönelik ticari eğitim filmleri hazırlatarak pazarlama seçeneklerinizi artırabilirsiniz.

 

İş sağlığı ve güvenlik eğitim filmleri, firma ziyaretçilerini ve taşeron personelini risklerden korumak, onları iş güvenliği konusunda bilgilendirmek ve olası kazaları önlemek için gerekli eğitimlerin verildiği yöntemlerden biridir.